• ons team

tijdelijke ondersteuning

Wij pakken elk gewenst project tijdelijk voor je op en begeleiden het van A tot Z. Gaat een van je medewerkers met langdurig verlof? Of heb je tijdelijk extra handjes nodig op een project? Via FLEX krijg je direct toegang tot ons volledige team van in retail gespecialiseerde projectmanagers. Ze zijn in de regel per direct beschikbaar, voor een paar dagen of een veel langere periode. Jij bepaalt het niveau (junior, medior, senior) wat nodig is op de plek in het team.

Wij zijn bekend met ins en outs van winkels, merken en formules. Wij gebruiken de online wereld om merken en winkels te ondersteunen en te versterken. Onze projectmanagers hebben alle facetten van het retailvak in de vingers. Met 100% passie voor marketing/communicatie en een drive om er samen een succes van te maken. Deze vakvrouwen voegen zich tijdelijk aan jouw organisatie toe en zetten projecten en mensen in beweging, laten daarna weer los en vertrekken.

samenwerken

Wij vinden het prettig om samen te werken met partijen die de organisatie zelf al om zich heen heeft verzameld, zowel intern als extern. Als daarin nog niet alles helder is, gaan we samen opzoek naar de juiste partij(en). Met onze jarenlange ervaring hebben we, naast fijne organisaties, ook een goede poule van freelancers om ons heen verzameld. Wij zetten onze bedreven freelancers in, wanneer een project daarom vraagt. Uiteraard zorgen wij voor de beste match tussen opdrachtgever en freelancer. Dat is wel zo prettig.

Wat we ook aanpakken, groot of klein, we vinden altijd de juiste balans tussen beschikbaar budget, creatief werk en een (strakke) planning. Samen bepalen we het plan van aanpak en managen we projecten tot het gewenste eindresultaat.

Wij hebben namelijk alles in huis om jou op je best te laten retailen!

onze retail professionals

Jet Schermer

Managing Directorjet@stoerretail.nlJet heeft met haar jarenlange ervaring, passie en bevlogenheid voor ieder retail vraagstuk een passende oplossing. Ze is altijd positief, betrokken en laat haar team graag stralen.

Meyke Schuurman

Account Directormeyke@stoerretail.nlMeyke wordt blij van projecten van A tot Z: met een blanco vel beginnen aan een strategisch plan, tot en met de laatste puntjes op de i in de executiefase.

Manon van Kuyk

Directeurmanon@stoerretail.nlManon is een ondernemer in hart en nieren, met liefde en passie voor retail. Ze is en blijft altijd op zoek naar nieuwe kansen en pakt dit met beide handen aan.

Kirsten Kunst

Junior Projectmanagerkirsten@stoerretail.nlKirsten is een optimistische collega die van nieuwe ervaringen houdt. Ze staat voor iedereen klaar en is altijd in voor een gezellig kletspraatje.

Paris Dortmans

Junior Projectmanagerparis@stoerretail.nlParis zorgt voor een frisse blik in elk project. Met haar oog voor detail ziet zij de kleinste foutjes niet over het hoofd. Binnen het team brengt zij altijd positieve energie.

Nicole van Deursen

Projectmanagernicole@stoerretail.nlNicole houdt moeiteloos alle ballen in de lucht. Dit doet ze altijd met een grote glimlach en een energieke houding, ze gaat geen uitdaging uit de weg.

Lian Cornelissen

Senior Projectmanagerlian@stoerretail.nlLian is loyaal en een echte teamplayer. Ze durft kritische vragen te stellen en heeft oog voor detail.

Gabriëlle Westelaken

Junior Projectmanagergabrielle@stoerretail.nlGabriëlle is een enthousiaste, gedreven en verbindende collega die altijd positieve energie brengt in een team. Deze Brabantse is altijd in voor gezelligheid!

Amanda van den Hoek

Senior Projectmanageramanda@stoerretail.nlAmanda past zich snel aan binnen een organisatie en heeft oog voor detail. Met haar kritische blik voert ze het werk nauwkeurig uit.

Lotte Rood

Projectmanagerlotte@stoerretail.nlLotte is iemand waar je op kunt bouwen, ze kijkt met een nuchtere blik op zaken. Haar droge humor is overigens niet te missen!

Anniek Koelmans

Senior Projectmanageranniek@stoerretail.nlAnniek's professionele houding en kennis maken haar een betrouwbare steunpilaar in elk team. Haar enthousiasme werkt aanstekelijk!

Marije Spijkerman

Senior Projectmanagermarije@stoerretail.nlMarije houdt ervan om zich vast te bijten in een project en duizend ballen in de lucht te houden. Dit doet ze altijd met veel enthousiasme en een drive.

Roos de Graauw

Projectmanagerroos@stoerretail.nlRoos is een eerlijke collega die zorgt voor duidelijkheid. Met haar Brabantse tongval en enthousiasme is gezelligheid gegarandeerd.

Melissa Kloes

Projectmanagermelissa@bureaustoer.nlMelissa haar positiviteit en aanstekelijke energie zijn haar brandstof voor succes. Haar motto is: “een dag geen deadline halen is een dag niet geleefd!“

Kiki van Tol

Office Managerkiki@stoerretail.nlKiki is een echte regelaar. Hiermee ontzorgt ze het team met alles wat er geregeld moet worden. Een aanpakster die graag met een lach organiseert en coördineert.

Marjan van Cortenberghe

Recruiter STOER RETAIL VASTmarjan@stoerretail.nlMarjan is onze recruiter. Ze durft kritische vragen te stellen waardoor ze de juiste match tussen onze kandidaten en het bedrijf snel weet te vinden.